• 143 views

  • 9 Ekim 2017

  • 0

  • 1

Protez Saç Fiyatı Ankara


Protez saç yöntemi tüm dünyada milyonlarca insanın saç dökülmesine karşı başvurduğu bir yöntemdir. Türkiye’de de uygulama yapan pek çok protez saç merkezi bulunmaktadır. Protez saç bakımlarına özen gösterilmesi durumunda yıllarca doğal saç görüntüsünde kullanabileceğiniz protezlerin kellik problemi olan herkes kullanabilir. Protez saç bakımları belli aralıklar ile tekrarlanmakta kuaföre veya berbere gitme ihtiyacı duyduğunuz zaman aralıklar ile tekrarlanmaktadır. Protez saç bakımlarınızı dilerseniz kendiniz dilerseniz protez saç merkezlerinde kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Protez saç fiyatlarında sabit bir tarife sistemi, uygulanmamaktadır. Protez saç uygulamasının fiyatı belirlenirken bir takım kıstaslar dikkate alınmaktadır. Bunlardan kıstaslardan birincisi uygulama yapılacak alının genişliğidir. Uygulama yapılacak alan büyüdükçe fiyatta artmaktadır. İkinci kıstas ise protezinizin doğal saçtan mı yoksa yapay saçtan mı üretildiğine göre değişmektedir. Doğal saçtan üretilmiş olan protez saçlar diğerlerine göre daha pahalıdır.
Protez Saç Merkezleri Ankara
Protez saç uygulaması yaptırmayı planlamaktaysanız uygulama yaptıracağınız merkezlerin seçiminde titiz davranmanız gerekmektedir. Ankara da hizmet sunmakta olan Hair sistem protez saç merkezi ve Ankara protez saç firmaları işlerinizi gerçekten başarı ile yapan son derece kaliteli malzemeler kullanan firmalardandır. Protez saç uygulaması denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan bu firmalar malzemelerini Amerika’dan ithal olarak getirtmektedir. Protez saç uygulamasında kişiye özel malzemeler kullanılmaktadır. Uygulama yapılacak bölgenin ölçümleri yapıldıktan sonra size özel protez saçınız hazırlanır ve tek bir operasyonda başınıza yerleştirilir. Uygulama maksimum 45 dakika sürmekte yalnızca 45 dakikada mükemmel bir görüntüye kavuşursunuz.
Protez Saç Uygulaması
Kellik problemi denildiği zaman akla gelen ilk yöntem saç ekimi olmaktadır. Fakat saç ekimi yöntemi protez saça oranla çok daha maliyetli ve uzun vadeli bir yöntemdir. Saç ekimi yöntemi herkese kolaylıkla uygulanabilen bir yöntem olmaması ayrıca saçlarınızın yeniden çıkmasının yıllarda sürmesi sebebi ile çok avantajlı bir yöntem kabul edilmemektedir. Protez saç uygulaması saç ekim yöntemine alternatif gösterilmektedir. Bu yöntemde yalnızca saatler içerisinde fırça gibi saçlarınıza kavuşursunuz ve saç ekim yöntemine oranla çok daha düşük meblağlar da ödeme yaparsınız.

Yazar:

31 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.