• 183 views

  • 9 Ekim 2017

  • 0

  • 5

Protez Saç Fiyatı İstanbul


Protez saç uygulaması saç dökülmesi problemini aşırı boyutlarda yaşayan insanların günümüzde tercih etmekte oldukları yöntemlerden birisidir. Bu yöntemde saç dökülmesi ve kellik sorunu olan bölgenin ölçümleri yapılmakta ve bölgeye uygun saç protezi hazırlanmaktadır. Protez saç yapımında gerçek insan saçı tercih edilebildiği gibi doğal görünümlü yapay saçlarda kullanılabilmektedir. Saç protezleri tamamen kişiye özel olarak üretilmekte olan ürünlerdir. Türkiye’de protez saç merkezlerinde ölçümleriniz yapıldıktan sonra saç protezleriniz Amerika’dan getirtilmekte ve sizlere uygulanmaktadır.
İstanbul Protez Saç Merkezleri
Protez saç uygulaması yapan pek çok firma bulunmaktadır. Fakat bu firmaların pek çoğundan kaliteli hizmet almak neredeyse imkansızdır. İstanbul’da saç protez uygulaması yapacak yerler aramaktaysanız Hairlife protez saç merkezi ve Demo hair protez saç merkezini sizlere tavsiye etmekteyiz. Kalitesi ve ekonomik fiyatları ile yüzde yüz memnuniyet garantisi vermekte olan firmalar saç protezi konusunda son derece titizlikle çalışmaktadırlar. Personellerinin tamamı protez saç uygulamaları konusunda eğitimli olup, ürünlerini Amerika’dan ithal etmektedir. Amerikan kalitesini hissedeceğiz saç protezleri son derece kullanışlı olup, doğal saç görüntüsüne sahiptir.
Protez Saç Uygulamaları
Protez saç uygulamaları saç ekimi yöntemlerine alternatif olarak geliştirilmiştir. Saç ekimi yıllarca süren tedaviler sonunda tamamlanabilmekte, kellik sorunu olan bölgenin eski saçlı haline dönebilmesi için yılların geçmesi gerekmektedir. Protez saç uygulamasında ise birkaç saat içerisinde saçlarınızı kavuşabilmektesiniz. Uygulama sırasında size özel ölçümler yapılmakta ve kişiye özel olarak protez saç tasarımı yapılmaktadır. Amerika başta olmak üzere dünyanın her yerinde protez saç uygulaması yapılmakta olup kellik sorunu yaşayan kişilerin memnuniyetle kullandıkları bir yöntemdir. Protez saçların düzenli ve gerektiği şekilde bakımları yapıldığı takdirde kullanım süreleri uzamaktadır. Uygulamada kullanılan saç kalitesine göre protez saçlar 6 ay ile 2 sene arasında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bakımlarını dikkatli ve düzenli yapmanız kalitesi malzemeler kullanmanız durumunda bu süre 3 seneye kadar çıkabilmektedir. Uygulama yaptırmak için herhangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. 6 yaşını tamamlamış herkese protez saç uygulaması yaptırılabilmektedir. Süreli bir yöntem olmasından dolayı tasarımını beğenmediğiniz saçlarınızı anında değiştirme imkanını da sizlere sunmaktadır.

Yazar:

31 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.