• 350 views

  • 9 Ekim 2017

  • 0

  • 3

Protez Saç Fiyatı İzmir


Protez saç uygulaması kellik problemi yaşayan insanların başvurdukları yöntemlerden birisidir. Özellikle erkeklerin daha çok rağbet göstermekte olduğu bu yöntem ileri derecede saç dökülmesi problemi olan insanlar için tavsiye edilmektedir. Bu yöntemde kellik problemi olan alana protez bir saç yapılmakta özel solüsyonlar yardımı ile sorunlu bölgeye protez saç yapıştırılmaktadır. Son derece kolay ve hızlı bir şekilde saçlı bir görüntüye kavuşmanızı garanti eden bu yöntem ile herhangi bir cilt problemleri ile karşılaşmazsınız. Protez saç uygulaması hemen hemen her ülkede yapılmakta olan bir uygulamadır. Amerika da Avrupa kıtasındaki pek çok ülkede yüzbinlerce insan kellik problemiyle protez saç yöntemini kullanarak mücadele etmektedir.
Saç Ekimi ve Protez Saç Farkı
Protez saç uygulaması tıbbi operasyonlar sonucunda yapılan işlemler değildir. Fakat saç ekimi için saatler süren tıbbi operasyonlara girmeniz gerekebilir. Protez saç uygulamalarında yaş sınırı 6’dır. 6 yaşını tamamlamış herkese protez saç yapılabilir. Fakat saç ekimi için 18 yaşını tamamlamış olma zorunluluğu aranmaktadır. Saç ekimi işlemlerinden olumlu sonuç alabilmek için yaklaşık 2 yıllık bir zaman diliminde belli aralıkla ile saç ekim operasyonlarına girmeniz gerekmektedir. Saçlarınızın çıkmaya başlaması süresi 6 ay ile 3 sene arasında değişmektedir. Protez saç uygulamasında ise dakikalar içerisinde saçlı görüntünüze kavuşursunuz. Saç ekim yönteminin gerçekleştirilebilmesi için uygulama yapılacak kişide canlı saç hücrelerinin bulunması gerekir. Saç ekim yöntemi herkese uygulanamazken, protez saç yöntemi herkes için uygulanabilir bir yöntemdir.
Protez Saç Merkezleri İzmir
Protez saç uygulamasını konusunda hizmet veren çok sayıda işletme bulunmaktadır. İzmir’in en iyi protez saç merkezleri arasında HDC protez saç merkezi ve Hairvision protez saç merkezi gelmektedir. Bu protez saç merkezleri işlerinde son derece uzman olup oldukça başarılı çalışmalar ortaya koymaktadırlar. Amerika’dan ithal olarak getirdikleri protez saçları kullanan firmalar doğal saç görüntüsünü başarıyla elde etmektedirler. Protez saç uygulamaları ve bakımı konusunda daha detaylı bilgiye sahip olmak istemekteyseniz web sayfamızı ziyaret edebilir protez saç uygulamaları ile alakalı olan yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Yazar:

31 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.