protez saç ekimi
  • admin

  • 108 views

  • 8 Şubat 2018

  • 0

  • 3

Protez ve Saç Ekimi


Protez Saç Yaptırmak ve Saç Ekimi Yaptırmak Arasındaki Farklar
Saçları dökülen herkesin hayali olan protez saç ya da diğer ismiyle takma saç, uygulanması oldukça kolay ve pratik olan bir yöntemdir. Saç protezine sahip olduğunuzda tıpkı kendi saçınızmış gibi doğal bir görüntü içerisinde olursunuz. Saçlarınızın tekrar dökülmesi ve eskisi gibi cansız olması mümkün değildir. Doğal görüntüsünün yanında oldukça gür ve sağlıklı bir görüntüsü olduğu için kendinizi iyi hissedersiniz. Çünkü genellikle saç dökülmesi görülen bireylerin tamamında bazı psikolojik rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Özgüvenlerini ve eski mutluluklarını kaybetmelerinin ardından eski saçlarına yeniden sahip olduktan sonra düzeldiği görülmüştür.
Bu yüzden eski saçlarına ya da hayal ettikleri dış görünüşlere ne kadar erken sahip olurlarsa saçları dökülen bireyler için o kadar iyi olur. Hem kısa zamanda güzel sonuçlar almak hem de gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar güzel saçlara sahip olmak saç protezleri ile oldukça mümkündür. Saçlarına protez tedavisi yaptıran tüm bireylerin herhangi bir ağrı ya da saçsız kalma tehlikesi olmadan mutlu olduğu görülmüştür.
Saç protezi ve saç ekimi kıyaslandığında protez kullanmanın çok daha pratik ve risksiz olduğunu görmekteyiz. Saç ektirme işlemleri FUE ve PRP gibi bir sürü teknoloji geliştirilmiş olsa da saç protezine göre oldukça zahmetli işlemlerdir. Bu tür işlemlerin ardından anında ve kesin sonuçların alınmaması kişileri korkutmakta ve zaten kendilerini iyi hissetmeyen bireyleri daha da endişelendirmektedir.
Protez Saç Fiyatları
Saçlarını hayat ettiği kadar güzel ve gür olarak görmek isteyenlerin tercihi olan saç protezi verdiği mutluluğun yanında oldukça uygun fiyatlı bir işlemdir. Saç ektirmeyi düşünen kişilerin cansızlaşmış saç hücrelerinin canlandırılması ve yeniden hayata kazındırılması gibi zahmetli bir uygulamayı yaptırmak istememeleri oldukça doğaldır. Saç protezi sahibi olmak çok daha pratik ve kolay gelecektir.
Saç protezi yaptırıp tekrar saçsızlıktan şikayet eden görülmemiştir ancak ektirme işlemlerinin ardından şikayetleri dinmeyen birçok insan bulunmaktadır. Bunun yanında saç ektirme işlemleri protez işlemlerine göre daha maliyetli olduğu için maddi konularda da bir risk teşkil etmektedir.

Yazar: admin

10 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.